איך לבחור מפתח וורדפרס

איך לבחור מתכנת וורדפרס לפרוייקט

בין אם אתם לקוחות שלי ושלחתי אתכם לקרוא את המאמר הזה, לפני תחילת הסכם, ובין אם מצאתם את זה במקום אחר, הנה לכם מאמר ** תמציתי על איך לבחור את המפתח וורדפרס פרילאנס הבא שלכם!

איך לבחור את הפרילאנס הבא לפרוייקט שלכם, זה אולי אחד דברים ההכי פחות מוערכים שבעלי עסקים היום עושים, מה לעשות שאנחנו, פרילאנסרים בתחום הפיתוח נעים בין סכומים של 70 שח לשעה, לבין 500 שח לשעת עבודה, אז באמת צריך לדעת לבחור כמו שצריך.

(ולא, אף אחד לו גובה 5 דולר לשעה בפייבר, זה לא באמת קורה)

אז אילו סוגים של המפתחים שקיימים

עבודות קוד (עבודות ידיים) – 70 – 100 שח

אמנם התחלתי עם הסוג הזה של המפתחים אבלל על מנת לעבוד עם מתחים אלו חייב שיהיה למנהל הפרוייקט נסיון עם המערכת, יכולת לעבור על קוד ולהבין אותו, יכול לפקח ולהכין בריף.

סוג המפתחים הללו הם מתכנתים אשר עובדים על ביצוע כתיבה של קוד והרבה, אלו יכולים להימצא בפייבר, אוקרינה, הודו ועוד בתעריפים זולים יותר, אבל המחיר הסופי יקר יותר, ועל מנת להשכיר שירותים של הודי, חייב שיהיה ברשותכם מנהל פרוייקט שמכיר וורדפרס ברמה גבוה ויכול לעבור על הקוד, החברים האלה זולים, אבל הם מחפפים וממש!

ישראלים ומפתחים ממדינות מפותחות יותר יגדילו טיפה יותר ראש, ויהיה כיף יותר לעבוד איתם, אפילו, אם יהיה להם קצת נסיון, הם יוכלו לשתף מהידע שלהם ולהוזיל לכם עלויות על ידי הגדלת ראש.

תכנון קוד ואפיון – 100 – 200 שח

כאן אתם יודעים מה אתם רוצים, אבל אתם לא יודעים איך לעשות את זה, מה לכתוב בקוד, אילו תוספים להשתמש וכו.

כאן אתם צריכים מישהו דיי כללי בוורדפרס, לא מומחה למשהו, אלה ההפך, הוא צריך את הנסיון הכללי ולא רק בוורדפרס רצוי גם בתחומים מקבילים (קידום אורגני, פרסום, פייסבוק, וכו).

אתם תגידו לו מה אתם צריכים והוא

מומחה תוסף – 300 – 500 שח

אתם צרכים משהו מאוד ספציפי!! מאוד מאוד ספציפי!!!

כאן אתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים, איך אתם צריכים ובאיזה תוסף להשתמש (המתכנת אולי יפסול לכם את התוסף אם הוא מכיר תוסף טוב יותר) המתכנת מומח לאותו תוסף והוא יעשה את העבודה בצורה המקצועית ביותר על מנת לא לעשות בעיות עמוקות יותר במערכת כמו להעמיס על ה-CPU, לעשות פריצות וכו.

מפתח ומתכנן אסטרטגי – 300 – 500 שח.

כאן אתם לא יודעים כלום, אתם צריכים ליווי של מישהו טכנולוגי עם נסיון של כמה שנים שיעזור לכם עם הפרוייקט.

גם כאן אסור שהמתכנת יהיה מוגבל למערכת אחת וחייב שהוא

עוד דברים שכתבנו!